Apie mus

Apie mus ir mūsų siūlomus produktus

Nuo 1956 metų, kompanija Bijlard international, gamina ir tobulina klijus, skirtus medinių grindų įrengimui, jų priedų tvirtinimui. Pagrindinis tikslas – pateikti aukščiausios kokybės produktą, kuris užtikrina ilgaamžiškumą ir aukštas ekologines savybes. Tobulinimo procese kompanija naudoja savo nuosavą laboratoriją, kurioje gali išbandyti naujus produktus ir tobulinti esamus.

Didžiuojamės galėdami atstovauti ilga istoriją turinčią kompaniją, kurios vertybės ir tikslai sutampa su mūsų. Įmonė Mano LT atstovauja kelias savo veiklos sritis: www.manosiena.lt / www.manogrindys.lt / www.manolubos.lt Nestandartiniai interjero sprendimai sienoms, grindims ir luboms. Visose savo srityse naudodami klijus, priėmėme sprendimą, kad turime išplėsti ir šią sritį bei atstovauti aukštos kokybės kriterijų šioje kategorijoje.

Pagrindinė mūsų darbų ir produktų idėja yra pasitikėjimas. Tokias pat vertybes puoselėja ir mūsų partneriai.

Klijai kuriais galima pasitikėti 100%. Pasitikėjimą patvirtina gamintojo suteikiamos ilgos garantijos kiekvienam produktui.

 

Klijų medinėms grindims video

 

Grindjuosčių tvirtinimo klijai

 

Netradicinis klijų panaudojimas:

Mūsų tikslas – suteikti klientams aukščiausio lygio paslaugas ir produktus, todėl visuomet esame linkę suteikti konsultacijas ir patarti. Mūsų komanda pasiruošusi jums padėti:

Kontaktai:

info@manogrindys.lt

+370 612 64543 / +370 609 90963

Arba užpildykite formą kontaktų skiltyje

Kontaktai